Serviso teikiamos paslaugos “SUBARU” automobiliams:

Techninis aptarnavimas

Atliekame visus SUBARU automobilių techninės priežiūros ir aptarnavimo  darbus. Keičiame tepalus, filtrus, diržus, eksploatacinius skysčius ir t.t. Darbus atliekame vadovaudamiesi SUBARU pateikiama patikros ir techninės priežiūros tvarka, laiko grafiku bei tikrai ilgamete mūsų specialistų patirtimi tvarkant būtent šios markės automobilius. Naudojame "SUBARU genuine parts" ar kitų, tik nepriekaištingos kokybės OEM gamintojo reputaciją užsitarnavusių gamintojų dalis ir eksploatacines medžiagas.

Pakabos ir stabdžių patikra bei remontas

Tvarkinga automobilio važiuoklė būtina, kad galėtumėte važiuoti saugiai, dinamiškai ir komfortiškai bet kokiu keliu, bet kokiomis oro sąlygomis. Savalaikė stabdžių sistemos priežiūra yra būtina prevencinė sąlyga užkertanti kelią prastam stabdžių sistemos darbui ir / ar net stabdžių gedimui, ir tik vairuotojai, kuriems teko patirti automobilio stabdymo kritinėmis sąlygomis „malonumą“ gali adekvačiai vertinti ypatingą tvarkingos stabdžių sistemos svarbą !!

Variklio gedimų diagnostika ir remontas

Atliekame visus dyzelinių ir benzininių SUBARU variklių diagnostikos ir remonto darbus, nuo elementariausių, kaip žvakių pakeitimas, iki kompleksinių, kaip pilnas kapitalinis remontas. Jūsų automobilio variklio darbas kelia jums įtarimų ar viskas tvarkoje? Kreipkitės - patarsime ir pagelbėsime kuo galėsime.

Mechaninių ir automatinių pavarų dėžių remontas

Remontuojame ir/ar keičiame greičių dėžes, sankabas, varančiuosius velenus ir jų elementus: pusašius, jų lankstus, lankstų apsaugas ir t.t. ir pan. Atliekame visus profilaktinius transmisijų priežiūros darbus. Keičiame tepalus visų tipų mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, pagal SUBARU techninės priežiūros reikalavimus tai reikėtų atlikti kas 40.000 km., o diferencialuose – kas 50.000 km.

Kitos paslaugos

Atliekame automobilio patikrą ir techninės būklės įvertinimą prieš automobilio pirkimą, gedimų diagnostiką SUBARU select monitor III įranga, paruošiame automobilį privalomąjai techninei apžiūrai, atliekame padangų montavimą ir ratų balansavimą, keičiame stiklus, administruojame kėbulo remonto ir dažymo darbus ir t.t.

Visus atliekamus techninės priežiūros ir / ar remonto darbus iš anksto suderiname su automobilio šeimininku, kad būtų aišku ir suprantama, kas, kaip ir dėl ko yra daroma bei kas ir kiek kainuoja.

Call Now Button